Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
O nas
Od kilku lat jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski jednej z największych firm, produkujących pellet w Ukrainie. Zaczeliśmy od sprzedaży tego pelletu na hurt, do tego czasu mamy bardzo dużą sieć swoich hurtowników po całej Polsce. Za czas tej działalnośći nie otrzymali żadnej reklmacji od naszych klientów -- dla nas to jest glównym wskażnikiem, że pracujemy w dobrym kierunku. Jesteśmy dumni z tego, że nas polecają jak wiarygodnych partnerów biznesowych i z pewnoscią możemy mówić, że każdy klient dla nas jest w priorytecie.

Od początku sezonu grzewczego 2018/2019 zaczeliśmy handlować na detal. Nasz pierwszy magazyn znajduje się na ul. Zawieprzycka 8-A w Lublinie. Mamy pewność, że uda się nam wybudować pozytywny wizyrunek naszej firmy jeszcze i w tym segmencie rynkowym. My nie bardzo lubimy dużo pisać lub mówić, zapraszamy wszystkich peletowiaków do naszego sklepu i zróbcie swoją osobistą opiniją o nas.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email Artella.trader@gmail.com lub telefonicznie pod numerem 503-631-219.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
Kupić pellet drzewny, cena pelletu, pellet sosnowy - WOODPELLET.PL

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl